KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16165091
nr 1616 5091
Etsning
Oidentifierad konstnär. Fågel, kolorerad. Bildmått: 22x18 cm, yttermått inklusive ram: 34x28 cm. Ej signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:11:03
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
600 kr